Задати питання
flag Судова влада України

Інформація про розгляд звернень громадян та запитів юридичних осіб Одеським апеляційним адміністративним судом за лютий 2018 року

06 березня 2018, 14:51

В період з 01 по 28 лютого 2018 року до Одеського апеляційного адміністративного суду надійшло 14 звернень громадян та 11 запитів на отримання інформації від юридичних осіб. Зокрема:

         - звернення громадян надходили щодо видачі копії судового рішення, подання на повернення помилково або надміру зарахованих до бюджету зборів, платежів та інших доходів бюджету, копії технічного запису, надання підтвердження виклику перекладача по справах, наявності в суді посади спеціаліста першої категорії тощо;

         - від юридичних осіб запити - щодо видачі виконавчого листа, копії судового рішення, подання на повернення помилково або надміру зарахованих до бюджету зборів, платежів та інших доходів бюджету тощо.

Всі звернення громадян та запити юридичних осіб було розглянуто своєчасно, надано відповідь в термін, встановленим законодавством.

         Відповідно до п.п. 2.1.6, 6.5.17 Інструкції з діловодства в адміністративних судах України 15 документів було повернуто.

         Крім того, судом було опрацьовано 320 телефонних інформаційних запитів щодо:         

         - руху справ;

         - результатів розгляду справ;

         - уточнення дати та часу судових засідань;

         - уточнення номерів справ, головуючих суддів по справах;

         - уточнення дати повернення справ до судів перших інстанцій.

         Відповідно до графіку особистого прийому громадян та представників юридичних осіб здійснювався прийом головою суду.