flag Судова влада України

В ході реформування судової системи цей суд припинив роботу

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказом голови Одеського апеляційного адміністративного суду від 23 квітня 2015 року №68-зп

 

ІНСТРУКЦІЯ 
про порядок відшкодування фактичних витратна копіювання або друк документів,які надаються запитувачам інформації
в Одеському апеляційному адміністративному суді

 

1. Ця Інструкція відповідно до статті 21 Закону України «Про доступ до публічної інформації» та постанови Кабінету Міністрів України від 13 липня 2011 року № 740 «Про затвердження граничних норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію» визначає порядок відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, які надаються запитувачам інформації.

2. Відшкодування запитувачами інформації фактичних витрат на
копіювання або друк документів здійснюється, якщо задоволення запиту передбачає виготовлення копій документів обсягом більш як 10 сторінок. Розмір відшкодування витрат на копіювання або друк запитуваних документів визначається з урахуванням розміру мінімальної заробітної плати на дату направлення запитувачу інформації повідомлення про розмір вартості витрат.

До розміру вартості витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитами на інформацію, також відносяться витрати, пов'язані з виготовленням сканованої копії.

3. У випадках, коли при задоволенні запиту необхідно виготовити копії документів обсягом більше 10 сторінок, Суд не пізніше п’яти робочих днів (а у випадку продовження розгляду запиту, не пізніше 20 робочих днів) повідомляє запитувача про необхідність відшкодування витрат на копіювання документів.  

4. Оплата рахунку на відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитами на інформацію, здійснюється у будь-якій фінансовій установі, за вибором  запитувача.    Запитувач відшкодовує фактичні витрати на копіювання та друк документів, у розмірі, визначеному у відповідному рахунку.

5. Надіслання копій документів за запитом здійснюється після підтвердження оплати вартості фактичних витрат, пов’язаних із копіюванням або друком документів, шляхом надіслання до Суду оригіналу розрахункового документа.

6.Розміри фактичних витрат на копіювання або друк документів,що надаються за запитом на інформацію:

 

Послуга, що надається

Норми витрат за виготовлення однієї
сторінки

Копіювання або друк копій документів формату А4 та меншого розміру (в тому числі двосторонній друк)

0,1 відсотка розміру мінімальної заробітної плати за виготовлення однієї сторінки

Копіювання або друк копій документів формату А3 та більшого розміру (в тому числі двосторонній друк)

0,2 відсотка розміру мінімальної заробітної плати за виготовлення однієї сторінки

Копіювання або друк копії документів будь-якого формату, якщо в документах поряд з відкритою інформацією міститься інформація з обмеженим доступом, що потребує її відокремлення, приховування тощо (в тому числі двосторонній друк)

0,4 відсотка розміру мінімальної заробітної плати за виготовлення однієї сторінки