Задати питання
flag Судова влада України

Одеський апеляційний адміністративний суд викликає сторони по адміністративній справі № 815/6362/16

10 серпня 2017, 12:34

З метою дотримання норм Кодексу адміністративного судочинства України в частині належного повідомлення учасників судового процесу про дату, час і місце судового розгляду Одеський апеляційний адміністративний суд викликає у відкрите судове засідання позивача, відповідачів та 3-х осіб по справі № 815/6362/16.

 

Апеляційна скарга Іманової Фатьми Борисівни, Державної архітектурно-будівельної інспекції України на постанову Одеського окружного адміністративного суду від 19.04.2017 р. по справі № 815/6362/16 за позовом Одеської міської ради до відповідача Державної архітектурно-будівельної інспекції України, Державного реєстратора прав на нерухоме майно Реєстраційної служби Одеського міського управління юстиції Заяця Костянтина Вікторовича, треті особи Іманова Фатьма Борисівна, Громова Олена Анатоліївна, Ілієва Людмила Володимирівна  про скасування реєстрації декларації про готовність об’єкта до експлуатації та скасування рішення держреєстратора буде розглядатись 22 серпня 2017 року об 11:45 годині в приміщенні Одеського апеляційного адміністративного суду за адресою: вул. Софіївська, 19, м. Одеса, у залі судового засідання №1 (головуючий суддя Ступакова І.Г.).

 

У разі не прибуття сторін у судове засідання, справа буде розглянута за їх відсутності, на підставі наявних в матеріалах справи доказів.