Задати питання
flag Судова влада України

Прес-анонс щодо розгляду резонансної справи

15 листопада 2017, 15:19

Апеляційний розгляд адміністративної справи № 2а-549/11 за позовом Спілки громадських організацій "Асоціація козацьких товариств "Січ" до Одеської міської ради про незаконне перенесення на Митну площу пам'ятника «Потьомкінцям-нащадки» і про комплексну реставрацію Катерининської площі, у зв'язку з відводом судді Запорожана Д.В.,  перенесено на 17 листопада 2017 року о 10:00 (в приміщенні Одеського апеляційного адміністративного суду за адресою: м. Одеса, вул. Софіївська, 19).

В результаті повторного розподілу відбулась заміна судді-члена колегії на Бітова А.І.

Нагадуємо, що 27 липня 2017 року постановою Приморського районного суду м. Одеси частково задоволено поданий позов «Асоціації козацьких товариств «Січ» до Одеської міськради і визнано незаконними рішення про перенесення на Митну площу пам'ятника «Потьомкінцям-нащадки» та про комплексну реставрацію Катерининської площі.

Оскільки розгляд вказаної справи викликає в суспільстві значний інтерес серед громадськості та представників ЗМІ, присутність останніх під час розгляду справи можлива без попередньої акредитації.

Для належної організації та забезпечення місцями представників ЗМІ просимо завчасно повідомити Прес-службу суду за тел. (048) 705-96-47; (063) 735 58 88 про бажання взяти участь у судовому засіданні.