В ході реформування судової системи цей суд припинив роботу

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

П’ятий тур “Кубку Феміди 2013”

02 грудня 2013, 15:53

У матчі 5-го туру Кубку Феміди на полі зустрілися команди Одеського апеляційного адміністративного суду та Одеського окружного адміністративного суду. До початку цього матчу команди займали перше та третє місце відповідно.

Цей матч став дуже важливим не тільки у спортивному сенсі, а й ще свого роду матчем «дербі»*. Адже наші суди зв’язують тісні та добрі взаємовідносини, а на матчах завжди панує атмосфера дружби і взаємоповаги. Вже на протязі двох років наша об`єднана команда дуже вдало виступала у Літньому кубку серед всіх адміністративних судів України.

Матч 5-го туру закінчився перемогою Одеського апеляційного адміністративного суду з рахунком 7:4.

Гравці нашої команди ще на початку матчу вирішили не зволікати та використали стратегію стрімкої атаки, – за перші 9 хвилин забили 3 голи у ворота суперника. Розпочав гру блискавичний удар нашого гравця під №9 – Гавриленко Віталій. А ще через хвилину перевагу у рахунку подвоїв №10 – Цибохін Олег. На 9 хвилині поєдинку перевагу в рахунку підтримав ще один м’яч, забитий Гавриленко Виталієм.

Слід відмітити, що весь матч команда суперників забезпечувала сильну гру, хоча так і не зуміла скоротити розрив в рахунку більш ніж на два м’ячі.
Дякуємо нашим переможцям за свято футболу, яке вони подарували своїм відданим фанам.

Разом з тим, на матчі у обох команд була дуже палка підтримка. Вболівальники емоційно та галасно підтримували гравців, на грі панувала атмосфера азарту, що в перерві було відмічено організаторами заходу.

Величезна подяка усім вболівальникам за підтримку, так тримати!

Хочеться вкотре подякувати всім гравцям нашої команди за блискучу гру, адже кожен з них вніс свій особистий внесок в цю яскраву перемогу.

Наведемо таблицю результатів команди ОААС:

2 голи         Гавриленко Віталій (№9)
2 голи         Цибохін Олег (№10)
1 гол           Чебан Артур (№99)
1 гол           Гуменюк Віталий (№7)
1 гол           [Автогол]

Нашим друзям-суперникам бажаємо успіхів у всіх послідуючих  поєдинках.

До нових зустрічей!

* «Дербі» [футбольний термін] – за спортивною термінологію принциповий матч між командами одного регіону.