В ході реформування судової системи цей суд припинив роботу

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Кубок Феміди 2013

05 листопада 2013, 18:22

31 жовтня 2013 року, в місті Одесі, у приміщенні стадіону “СКА” відбулося відкриття щорічного турніру з міні-футболу «Кубок Феміди 2013» серед суддів та працівників апаратів судів міста Одеси.

7.      Одеського апеляційного адміністративного суду;
8.      Апеляційного суду Одеської області.

Старт турніру почався з матчу між об’єднаною командою Приморського районного суду м.Одеси та ТУ ДСА з Малиновським районним судом м.Одеси, який закінчився перемогою останнього з рахунком  3:0.
            Того ж дня, було зіграно матч між Суворовським районним судом м.Одеси та Господарським судом Одеської області з рахунком 3:2 на користь перших.
П’ятницю, 01 листопада 2013 року, можна цілком назвати «маленькім святом» одеських адміністративних судів.
Так, Одеський окружний адміністративний суд  переміг у грі з Київським районним судом м.Одеси, а команда  Одеського апеляційного адміністративного суду одержала перемогу у запеклому дербі над командою апеляційного суду Одеської області.
Цікавим фактом виявилося те, що обидва суди одержали перемогу з однаковим рахунком 4:2.
Проаналізувавші матчі, які відбулися, виділимо найяскравіші моменти.
Так, звернемо увагу на гру нашої команди. За перші 5 хвилин було нанесено декілька серйозних ударів по воротах команди апеляційного суду Одеської області, які блискуче відбив їхній голкіпер Сегеда.
У середині першого тайму команді ОААС вдалася гостра атака, яку завершив наш гравець під №10 – Цибохін.
Згодом, наші хлопці пропустили контр-атаку, яку в падінні завершив Фабіжевський, гравець №17 команди апеляційного суду Одеської області. Під кінець першого тайму команді ОААС все ж таки вдалося змінити хід гри та забити два голи, «автором» яких став один з найкращих гравців матчу – Цибохін, в суммі оформивши хет-трик.
Спочатку, він провів м’яч повз голкіпера супротивника. Третій його гол став прикрасою першого тайму – вдалий постріл з середньої дистанції, без шансів для голкіпера.
Відразу, після перерви, команда апеляційного суду Одеської області активізувала свої сили, їх гравець №9 – Зинохін забив гол з середньої  дистанції, на який, нажаль, не встиг зреагувати голкіпер нашої команди.
До середини  другого тайму матча всі глядачі знаходилися у напрузі. Команда апеляційного суду Одеської області набрала обертів та провела декілька гострих атак, з якими прекрасно впоралася наша оборона.
Наприкінці матчу наш  гравець №9 – Гавриленко продемонстрував неймовiрну технiку, обійшовши всіх гравців команди супротивника, він забив останній м’яч у цій грі. Деякі вболівальники навіть порівняли даний гол з голом великого аргентинського форварда Дієго Армандо Марадони, на 54 хвилині чвертьфінального матчу з Англійцямі на Чемпіонаті Світу 1986 року, який проходив у Мексиці.

Один з героїв матчу, Виталій Гавриленко, відповів нам на декілька запитань:
Як вам  перша гра нового сезону Кубку Феміди?
Перша гра сезону відбулася з сильним опонентом. Загальна апеляція  завжди була в призерах змагань. В минулому році вже був дуже запеклий матч, один з найважчих у Кубку. Цей матч також не став винятком.

Як ви ввжажаєте, ця гра може претендувати на звання «дербі»?
В деякій мірі, так. Матчі завжди проходять у боротьбі, іноді і у жорсткій. Але після матчів всі розходяться друзями та задоволеними грою.

Як ви вважаєте, чи можна ваш гол порівняти з голом Марадони 1986 року?
Ні, я так не вважаю, бо у мініфутболі такі голи забиваються набагато частіше, ніж у великому футболі.