flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Графік прийому громадян

Графік особистого прийому громадян та представників юридичних осіб керівництвом ОААС

Графік 

особистого прийому громадян та представників юридичних осіб
Головою суду, заступником голови суду, керівником апарату, заступником 
керівника апарату Одеського апеляційного адміністративного суду

 Голова суду

Бітов А.І.

третя середа місяця

з 10:00 до 13:00

 Заступник голови суду

Джабурія О.В.

 

Керівник апарату суду

Белькова Л.В.

перший вівторок місяця

з 10:00 до 13:00

 

перша п’ятниця місяця

з 10:00 до 13:00 

Заступник керівника апарату суду

Майковська А.М.

перша середа місяця

з 10:00 до 13:00 

Заступник керівника апарату суду

Бабкіна З.О.

перший понеділок місяця

з 10:00 до 13:00

 

До уваги громадян та відвідувачів суду!

Прийом ведеться виключно з питань організаційного забезпечення діяльності суду.

Питання, що вирішуються в порядку, встановленому процесуальним законодавством, на особистому прийомі громадян не розглядаються.

Прийом у визначені години здійснюється без попереднього письмового чи телефонного запису безпосередньо при зверненні Вами до відділу по роботі зі зверненнями громадян та юридичних осіб, який розташований на І поверсі каб. № 112 Одеського апеляційного адміністративного суду по вул. Софіївська, 19, у м. Одесі. 


Особистий прийом громадян керівництвом суду

Витяг

з Положення про розгляд звернень громадян, запитів та звернень народних депутатів України, листів фізичних і юридичних осіб та особистий прийом керівництвом суду в Одеському апеляційному адміністративному суді

/затвердженого наказом голови Одеського апеляційного

адміністративного суду від 25 травня 2015 року № 78-зп/

 

Особистий прийом громадян керівництвом суду

 1. Для забезпечення умов реалізації громадянами своїх законних прав та інтересів прийом громадян здійснюється головою, його заступниками, керівником апарату та його заступником.

Особистий прийом громадян в Суді здійснюється за адресою: вул. Софіївська, 19, м. Одеса.

Графік прийому громадян розміщується на інформаційному стенді в приміщенні Суду та на офіційній веб-сторінці Суду.

Особистий прийом громадян проводиться в установлені дні та години відповідно до правил внутрішнього трудового розпорядку роботи Суду.

2. Для проведення особистого прийому громадян в Суді відводиться спеціальна кімната, яка обладнана належним інвентарем. Вхід до цього приміщення здійснюється в установленому порядку.

3. Під час проведення особистого прийому громадян разом з ними можуть бути присутні їхні представники, повноваження яких оформлено в установленому порядку, та особи, які перебувають у родинних відносинах з цими громадянами. Присутність сторонніх осіб під час проведення особистого прийому громадян не допускається.

          Особистий прийом іноземців та осіб без громадянства здійснюється на загальних підставах, у разі потреби – за участю перекладача.

           Особи, визнані судом в установленому порядку недієздатними, на прийом без участі їхніх законних представників не допускаються.

4. Громадяни мають право звернутися до посадової особи Суду як у письмовій, так і в усній формі.

5. Письмові звернення, які подаються на особистому прийомі, реєструються відповідно до цього Положення.

6. Пропуск громадян до приміщення Суду, в якому проводиться особистий прийом, здійснюється відповідно до Правил пропуску осіб до приміщень судів та на їх територію транспортних засобів, затверджених наказом Державної судової адміністрації України та Міністерства внутрішніх справ України від 12.09.2005 р. №102/765 і Порядком організації пропускного режиму в Суді.

7. Особистий прийом громадян, яким присвоєно звання Герой Радянського Союзу, Герой України, Герой Соціалістичної Праці, інвалідів Великої Вітчизняної Війни та жінок, яким присвоєно почесне звання «Мати-героїня», здійснюється першочергово та особисто головою.

8. Не допускається з’ясування відомостей про громадянина, що носять суто особистий характер і не стосуються його звернення.

9. Якщо вирішити порушені в усному зверненні питання безпосередньо на особистому прийомі неможливо, то такі звернення реєструються, розглядаються, формуються у справи у тому ж порядку, що й звернення, які надійшли поштою. Про результати розгляду звернення громадянину повідомляється письмово у терміни, встановлені законодавством.

10. Дані про особу, яка звернулася на особистому прийомі, короткий зміст питань, з якими вона звернулася, а також про взяття на контроль і результати розгляду звернень, що надійшли під час особистого прийому, фіксуються в журналі обліку особистого прийому громадян. 

11. Відділ по роботі зі зверненнями громадян та юридичних осіб двічі на рік здійснює аналіз та узагальнення про результати проведення особистого прийому  громадян керівництвом Суду.